Regulamin

Rejestracja obiektów

1. Rejestracja obiektów noclegowych odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Wpisy podlegają obowiązkowej opłacie abonamentowej, zgodne z aktualnym cennikiem serwisu.

2. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany treści wpisywanych do formularza, zwłaszcza poprawki błędów stylistycznych, rzeczowych, ortograficznych, błędów składni oraz wpisów dodawanych w sposób chaotyczny, pisanych z dużej litery. Redakcja ma prawo także odmówić rejestracji obiektu w przypadku naruszenia obowiązującego w Polsce prawa, podania danych niezgodnych ze stanem rzeczywistym bez zwrotu ew. wniesionej opłaty. W prezentacji musi znajdowac sie opis tylko jednego obiektu noclegowego.

3. Aktualizacja danych obiektów noclegowych odbywa się w przeciągu 30 dni roboczych, poprzez wysłanie odpowiedniej prośby do administratora serwisu.

4. Usunięcie danych obiektów noclegowych odbywa się w przeciągu 30 dni roboczych, poprzez wysłanie odpowiedniej prośby do administratora serwisu.

5. Ostateczny charakter prezentacji, w tym wyświetlane elementy jak dane adresowe, odnośniki do stron, opisy itp. zostaną ustalone w terminie do 01.09.2009 r., a wszystkie rejestrowane obiekty w aktualnej promocyjne cenie będą prezentowane w ramach najniższego dostepnego pakietu prezentacyjnego.

Odpowiedzialność

1. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert publikowanych przez właścicieli obiektów.

2. Właściciel serwisu w nie ponosi żadnej odpowiedzialności za rodzaj czy jakość usługi świadczonej przez właściciela oferty.

3. Właściciel serwisu stara się utrzymać jak najwyższy poziom aktualności danych w serwisie, jednakże nie ponosi odpowiedzialności za oferty niezgodne z aktualnym stanem.

Rejestracja użytkowników

1. Każdy użytkownik ma prawo zarejestrować konto użytkownika w serwisie, aby aktywnie korzystać z serwisu. Konta fikcyjne, tworzone w sposób niedbały oraz nieaktywowane w przeciągu 48 godzin będą usuwane.

2. Użytkownik ma prawo do oceny obiektu noclegowego, jednakże administrator serwisu ma prawo do usunięcia oceny oraz konta użytkownika, gdy oceny będą wystawiane w sposób nieuczciwy i nieobiektywny.

3. Zabronione jest wykorzystywanie serwisu w sposób nieuczciwy poprzez masowe rozsyłanie spamu do właścicieli obiektów noclegowych lub innych użytkowników serwisu.

Prawa autorskie

1 Każda z ofert publikowanych przez właścicieli obiektów noclegowych, w momencie finalizacji procesu rejestracyjnego przechodzi na własność właściciela serwisu, z możliwością wglądu do danych oraz ich aktualizacji i usunięcia.

2. Każda z fotografii obiektu noclegowego stanowi własność serwisu i jest opatrzona znakiem wodnym, a każde jej skopiowanie i publiczne użytkowanie przez osoby trzecie jest równoznaczne z niedozwolonym użytkowaniem.

3. Niedozwolone jest kopiowanie i przetwarzanie jakichkolwiek treści serwisu, zarówno w indywidualny sposób jak i za pomocą skryptów pobierających/przetwarzających dane.
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2021 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail