O nas

Serwis Hotelisko.pl powstał z myślą o dostarczeniu fachowych i rzetelnych informacji o obiektach noclegowych w Polsce. Pomysł stworzenia serwisu zrodził się wiosną 2008 r. i od tamtej pory jest nieustannie realizowany. Hotelisko.pl, jak sama nazwa skazuje oznacza coś wielkiego – nazwa jest metaforą i odzwierciedla zamiary autorów – w przeciągu kilku lat, chcemy zostać jednym z liderów rynku serwisów turystycznych w Polsce.

Administratorem serwisu Hotelisko.pl jest firma Get In Web – jeden z liderów na rynku reklamy i marketingu w Polsce. Dzięki ścisłej współpracy, serwis posiada solidne zaplecze marketingowe.

Serwis Hotelisko.pl cieszy się dużym zaufaniem ze strony użytkowników oraz właścicieli obiektów noclegowych. Nasze atuty to konkurencyjne ceny prezentacji obiektów oraz niewielka ilość reklam. Serwis poza prezentacją noclegów oferuje:
- ocenianie obiektów oraz zapoznanie się z ocenami innych użytkowników,
- dodawanie do notesu, wysyłanie zapytań rezerwacyjnych do wielu obiektów jednocześnie,
- lokalizację obiektów na mapach,
- opisy miejscowości turystycznych, fotografie oraz plany miast.


Serwis został podzielony wg kategorii tematycznych tj. Agroturystyka, Hotele, Pensjonaty, a także wg. regionów geograficznych oraz lokalizacji poszukiwanego noclegu (góry, jeziora, morze...). Hotelisko.pl to także portal przyjazny dla zagranicznych turystów, głównie za sprawą wielojęzykowości. Z dnia na dzień przybywa internautów, którzy chętnie korzystają z możliwości jakie stwarza serwis. Serdecznie wszystkim z Was dziękujemy oraz czekamy na sugestie dotyczące funkcjonowania i rozbudowy portalu.
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2021 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail