Aktywnie na urlopie w Polsce

Wyniki 1 - 10 spośród 268 znalezionych
Aktywny wypoczynek w Polsce
Pełna nazwa słynnego helskiego fokarium brzmi Fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Jest ono placówką naukowo-badawczą, która prowadzona jest przez Wydział Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego.
Hel
 
Pokonanie Żółtego Szlaku Turystycznego, który powiedzie nas wokół całej malowniczej Krynicy-Zdroju powinno nam zająć nie więcej aniżeli około 6 godzin.
 
ABlandia - Park Rozrywki dla Aktywnych znajduje się przy potoku Grajcarek, w niedalekiej odległości od dworca PKS i dolnej stacji kolei linowej na Palenicę.
Szczawnica
 
Aleja Gwiazd Bluesa mieści się w samym centrum Sławy, na Nowym Rynku i jest to pierwsza tego rodzaju Aleja w kraju, której uroczystego otwarcia dokonano 3 maja 2013 roku.
Sława
 
 
Aleja Gwiazd Koszykówki znajduje się na głównym deptaku Polanicy-Zdroju, który ciągnie się wzdłuż rzeki Bystrzycy Dusznickiej.
Polanica-Zdrój
 
Aleja Gwiazd Polskiego Kabaretu w Lidzbarku Warmińskim powstała w 700-lecie powstania miasta. Jako pierwszy swoją gwiazdę miał tam Kabaret Starszych Panów...
Lidzbark Warmiński
 
Aleja Gwiazd Sportu w Dziwnowie wiedzie ulicą Mickiewicza aż do Hali widowiskowo-sportowej. Spacerując Aleją Gwiazd Sportu natrafimy na tablice kamienne, na których widnieją repliki...
Dziwnów
 
Aleja Gwiazd Sportu jest we Władysławowie miejscem niezwykłym. W roku 2000 ówczesną promenadę zmieniono właśnie na ową aleję. Aleja wiedzie pomiędzy ulicami Sportową i Morską.
Władysławowo
 
 
Aleja Sybiraków to wspaniały deptak spacerowy, który biegnie wzdłuż rzeki Bystrzycy Dusznickiej. Aleja ta łączy samo centrum Dusznik-Zdroju z typowo uzdrowiskową częścią miasta.
Duszniki Zrój
 
Alejka im. Feliksa Kaczyńskiego mieści się nad rzeką Symsarną, niedaleko amfiteatru. Przed nadaniem mu imienia Feliksa Kaczyńskiego zwany był Groblą Filozofów.
Lidzbark Warmiński
 
Aktywnie na urlopie w Polsce
Wyniki 1 - 10 spośród 268 znalezionych: Aktywny wypoczynek w Polsce

Podziel się

Aktywny wypoczynek w Polsce
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2021 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail