Pałac Jugowice

Ocena: 4   Ilość: 1
» Opinie
» Dodaj
Pałac Jugowice
Zdjęcia (13)
Cena od:
260 PLN
Typ obiektu:
Hotel,
Adres:
58-321 Jugowice
Główna 4
Telefon(y):
74 844 63 94
514 036 976
Powołaj się na serwis Hotelisko.pl. Dziękujemy
Doba hotelowa:
14:00 - 11:00
 
 
» Informacje
» Galeria
» Opinie

Cennik usług

Pokój Ilość Cena od Cena do
2 - osobowy 28 330 520
4 - osobowy 1 650 650
1 - osobowy 28 260 415
* ceny za pokój
W cenę wliczone jest śniadanie i podatek VAT.

Gastronomia

Tutaj polska tradycja spotyka się z międzynarodową finezją
Nasza międzynarodowa kuchnia z pewnością Państwa pozytywnie zaskoczy. To kulinarne przeżycie, w którym tradycja spotyka nowości, a tradycje lokalne międzynarodowe tendencje.
Pałac Jugowice słynie z miłości do wina, czego owocem jest wspaniała kolekcja tradycyjnych francuskich win, rzadkich perełek z Nowej Zelandii, a nawet z Polski. Nasi pracownicy chętnie zapoznają Państwa z naszymi zbiorami. Możliwe są również degustacje win.
Restauracja otwarta jest cały tydzień w godzinach od 7:00 do 22:00. W tym czasie zapraszamy na śniadania, business lunch, obiady, kolacje, a także na chwilę wytchnienia przy kawie i ciastku. Wizyta w naszej restauracji będzie niezapomnianą podróżą kulinarną!
Od 10. 00 do 18. 00 mogą Państwo zamawiać z karty deserów jak również z obszernego menu na lunch
Miedzy 12. 00 a 15. 00 serwujemy różnorodne menu alternatywne z 3 dań
Miedzy 15. 00 a 22. 00 mogą wybrać państwo dania z całego menu a la carte
Zapraszamy!

Okolica

Spacery
Nieskażona natura, wieś i spokój; Dzikie zwierzęta w lasach; Spacer po okolicy Pałacu Jugowice sprawi Państwu prawdziwą przyjemność.

Jugowice leżą pomiędzy Górami Sowimi i Górami Wałbrzyskimi, co latem czyni z nich cenioną bazę wypadową do wycieczek krajoznawczych po Zachodnich i Środkowych Sudetach. Podążając szlakiem historycznym można zwiedzić zamki: Grodno, Książ i Bolków, a także palmiarnię w Lubiechowie. W pobliskim Zagórzu Śląskim znajduje się zapora wodna z 1917 roku i Jezioro Bystrzyckie z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Podziemne kompleksy z czasów II wojny światowej ; Sztolnie Walimskie i Podziemne Miasto Osówka w Głuszycy, Kościół Pokoju w Świdnicy (wpisany na listę dziedzictwa światowego UNESCO), Kopalnia w Złotym Stoku, twierdza w Srebrnej Górze, Krzywa Wieża w Ząbkowicach Śląskich ; to tylko przykłady atrakcji turystycznych Dolnego Śląska, które można zwiedzić wyjeżdżając z Jugowic.

Zimą na okolicznych stokach narciarze, szczególnie początkujący, mogą korzystać z wyciągów – Wielka Sowa i Bartek w Rzeczce czy Karolinka w Jedlinie Zdroju, oddalone o około 5 km. Nieco dalej znajdują się: Łomnica (12 km) oraz Gwarek w Mieroszowie (18 km).

Warto również wiedzieć, iż od kilku lat, co roku w drugiej polowie lipca, na terenie nieczynnej stacji w Jugowicach Sowiogórskie Bractwo Kolejowe organizuje Mistrzostwa Polski w drezynowaniu (Push-Pull Party). Podczas imprezy możliwe są rekreacyjne jazdy drezyną. Udostępniona, nieczynna 24-kilometrowa linia kolejowa jest malownicza, a na jej trasie znajdują się liczne mosty i wiadukty. Jest to najpiękniejsza linia kolejowa na Dolnym Śląsku.
Rowery górskie
Wspinanie się i zjazdy po utwardzonych i nieutwardzonych drogach. Poprzez wioski i lasy. To prawdziwe odkrywanie pięknych okolic Jugowic!

Rowery górskie możecie Państwo wypożyczyć u nas.

Dobrej zabawy!
Trasa;klasyczna;
Mogą państwo zorganizować wycieczkę do Gross Rosen, odwiedzić kompleks sztolni podziemnych ;Riese; w Osówce, Walimiu i Włodarzu, zamek Książ oraz Zamek Grodno. Nie da się zapomnieć tych niezwykłych miejsc, jak również drogi do nich.
Bon voyage!
Wizyta w Świdnicy i Wrocławiu
Świdnica
W starym, malowniczym centrum znajduje się wiele restauracji, sklepów oraz zabytków o wartości historycznej. Jedną z nich jest Kościół Pokoju ujęty jest na liście dziedzictwa światowego UNESCO. Spacer szlakiem zabytków historycznych jest tylko jedną z możliwości.
Wrocław
Zbyt wiele, by ująć to w krótkim zdaniu! To fantastyczne miasto pełne historii i kultury ma wszystko. Restauracje, sztukę, architekturę oraz krasnoludki! Z pewnością Państwa zainspiruje.

Wesela

Bierzecie Państwo ślub! To ważny wybór, ale również wspaniała okazja do świętowania. Pałac Jugowice ma wszystko, czego możecie sobie życzyć dla udanego wesela. Omówimy z Państwem Wasze plany i życzenia dotyczące tego dnia. Od powitania gości aż po samo przyjęcie, poprawiny jak również nocleg wszystko spoczywa w naszych rekach. Jest wiele możliwości do omówienia, dlatego wspólnie z Państwem sporządzimy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Wspólne przygotowania gwarantują, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem i Państwa oczekiwaniami. A w dniu ślubu? Możecie wówczas wszystko zostawić w rękach profesjonalistów i po prostu cieszyć się tym najpiękniejszym dniem w Państwa życiu.

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także hotele z rezerwacją online w Walimiu

» Hotele Jugowice (~2.1 km)
» Hotele Zagórze śląskie (~3.2 km)
» Hotele Dziećmorowice (~6.7 km)
» Hotele Sokolec (~13 km)
» Hotele Wałbrzych (~13.2 km)
» Hotele Pieszyce (~15.3 km)
» Hotele Świdnica (~16.2 km)
» Hotele Świebodzice (~18.8 km)
» Hotele Bielawa (~19.2 km)
» Hotele Dzierżoniów (~20.9 km)
» Hotele Nowa Ruda (~23.2 km)

Podobne noclegi

Podziel się

Hotel Pałac Jugowice
Walim - atrakcje turystyczne
Podziemne Fabryki Walimia Podziemne Fabryki Walimia
Walim (~5.8 km do centrum)
Tajemnicze Podziemne Miasto Osówka Tajemnicze Podziemne Miasto Osówka
Sierpnica (~8.9 km do centrum)
Jezioro Bystrzyckie Jezioro Bystrzyckie
(~2.5 km do centrum)
Zamek Grodno Zamek Grodno
Zagórze Śląskie (~3.2 km do centrum)
Park Krajobrazowy Gór Sowich Park Krajobrazowy Gór Sowich
(~15.9 km do centrum)
Pałac Pieszyce Pałac Pieszyce
Pieszyce (~15.3 km do centrum)
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2020 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail