» logowanie
 
Szukaj Polecane obiekty Najnowsze obiekty Na skróty Dodaj obiekt Dodaj obiekt Dodaj obiekt
 
 

Informacje o obiekcie

Galeria Lokalizacja Oceny

Wysoka

Typ obiektu : Pokój gościnny,
Cena od : 35 PLN
Ilość miejsc : 25
Wysoka Galeria zdjęć
adres 59-850 Świeradów Zdrój
Sudecka 23
Organizując pobyt powołaj się na serwis Hotelisko.pl,
otrzymasz 5% rabatu
-5%
dane kontaktowe 603 297 227
75 784 51 38
pokojewysoka.hotelisko.pl
formularz email
Powołaj się na serwis Hotelisko.pl. Dziękujemy
doba hotelowa 14:00 - 12:00
ocena
brak  
 

Cennik usług

Pokój Ilość Cena od Cena do
1 - osobowy 2 brak danych
2 - osobowy 4 brak danych
3 - osobowy 2 brak danych
4 - osobowy 4 brak danych
Apartament 1 brak danych
* ceny pokoju za osobę
 

O nas

Kameralny dom położony na jednym z Czerniawskich wzniesień, z dala od zgiełku centrum Świeradowa Zdroju, na skraju świerkowego lasu. Powstał z miłości właścicieli do piękna okolicznej przyrody i atmosfery tajemniczych gór Izerskich.

Starając się zachować harmonię z wiejskim otoczeniem urządzaliśmy dom i ogród tak, aby pobyt tutaj dawał odpoczynek od miejskiego zgiełku i stresów. Pomaga nam w tym również natura. Tutejszy mikroklimat będący efektem połączenia surowego górskiego powietrza, olejków eterycznych z lasów świerkowych, gleby i wody bogatych w składniki mineralne, idealnie wpływa na samopoczucie.

Znajduje się tutaj 8 pokoi z łazienkami, mogących gościć około 25 osób. Posiadamy także zaplecze kuchenne i jadalnię z kominkiem, które udostępniamy gościom. W ogrodzie, którego granica z lasem już prawie się zatarła znajduję się wiele zakątków sprzyjających odpoczynkowi i zachęcających do podziwiania pięknych widoków.

 

Oferta

Takie wyjątkowe okoliczności są idealne dla gości indywidualnych, jak również dla grup przyjaciół i znajomych, chcących wspólnie spędzić trochę czasu. To miejsce na małe okolicznościowe imprezy, zjazdy konferencje, szkolenia a piękny plener tworzy niepowtarzalny klimat dla imprez integracyjnych na świeżym powietrzu. Świetnie poczują się tutaj zarówno piechurzy, grzybiarze, jak i rowerzyści i narciarze oraz ci, którzy preferują turystykę samochodową.

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne zniżki oraz zapewniamy profesjonalną obsługę przewodników - organizujemy wycieczki do Pragi, Skalnego Miasta, Drezna oraz po okolicy gór Izerskich. Dla kuracjuszy, którzy przybywają do nas oferujemy zniżki w centrach rehabilitacyjnych Czerniawa Zdrój.

 

O okolicy

Sama Czerniawa (osiedle Świeradowa Zdroju) to malownicze uzdrowisko położone na północnym stoku pasma Gór Izerskich, pomiędzy pokrytymi lasami ramionami szczytów Stogu Izerskiego (1107 m n. p . m . ) i Smreka (1123 m n. p . m . ) w Dolinie Czarnego Potoku. Jest to dawna wieś, która od 1973 roku leży w obrębie miasta Świeradów-Zdrój na wysokości 480m n. p . m . Znajduje się przy granicy z Czechami i chociaż jest administracyjną częścią miasta, w rzeczywistości jest odrębną kameralną miejscowością uzdrowiskową, gdzie trudno oddzielić lasy od przydomowych ogrodów.

W Czerniawie panuje surowy klimat górski, umiarkowanie bodźcowy. Jeżeli nie pada już śnieg, to szczyty ukryte są w całunie mgieł, a południowo-zachodnie wiatry gwiżdżą w skalnych szczelinach. Biały puch leży w Izerach bardzo długo, pojawia się pod koniec października, a znika w połowie kwietnia. To czyni z tego rejonu miejsce urokliwe, pełne dzikości i naturalnej surowości, tak bardzo dziś poszukiwanej przez zaganianych mieszczuchów.

Czerniawa i jej okolice stanowią świetne tereny do uprawiania wielu form turystyki. Cały rok dorośli i dzieci znajdą tutaj dla siebie coś interesującego. Można spacerować lub jeździć na rowerze po trasach górskich, jak również po drogach, docierając w ten sposób w ciekawe miejsca. Jest to wyjątkowa okazja do podziwiania walorów tutejszej przyrody, zarówno letniej, jak i wiosennej i jesiennej. Od niedawna można korzystać z kolei gondolowej na szczyt Stogu Izerskiego i z przyjemnością uprawiać narciarstwo.

 

Zobacz także

 

Zobacz także

 

Podobne noclegi

Słoneczna Róża
Słoneczna Róża
Szklarska Poręba (~23.6 km)
Pod Szrenicą
Pod Szrenicą
Szklarska Poręba (~24.6 km)
Pokoje Gościnne Danuta
Pokoje Gościnne Danuta
Świeradów-Zdrój (~2.8 km)
Hotel Szrenica
Hotel Szrenica
Szklarska Poręba (~24 km)
 
Pokój gościnny Wysoka
 
Reklama
 
Mapa noclegów
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Skorzystaj z naszej mapy i wyświetl wszystkie noclegi w wybranym obszarze