Informacje o obiekcie

Galeria Lokalizacja Oceny

Hotel Silvia

Typ obiektu : Hotel,
Cena od : 160 PLN
Ilość miejsc : 70
Hotel Silvia Galeria zdjęć
adres 44-153 Sośnicowice
Gliwicka 90
dane kontaktowe 32 234 83 16
32 234 83 17
www.silviahotel.pl
formularz email
Powołaj się na serwis Hotelisko.pl. Dziękujemy
doba hotelowa 14:00 - 12:00
ocena
brak  
 

Cennik usług

Pokój Ilość Cena od Cena do
1 - osobowy 8 0 185
2 - osobowy 13 0 250
4 - osobowy 4 0 370
Apartament 2 0 400
Typu studio 2 0 320
* ceny za pokój
 

Lokalizacja

Dojazd z autostrady A4
Jadąc autostradą A-4 zjeżdżamy zjazdem nr 301 na drogę wojewódzką 408, kier. Kędzierzyn-Koźle. Po zjechaniu z autostrady skręcamy w prawo, gdzie po przejechaniu 500m, po lewej stronie znajduje się Hotel "SilVia".

Dojazd od strony Wrocławia i Opola
Jadąc drogą DK-4 od Wrocławia i Opola zjeżdżamy przed Gliwicami pierwszym zjazdem kierunek Gliwice - Łabędy i Kędzierzyn-Koźle.Po dojechaniu do drogi głównej skręcamy w lewo, kierunek Kędzierzyn-Koźle ok.8 km od Sośnicowic. Po dojechaniu do ronda w Sośnicowicach kierujemy się w stronę Gliwic, gdzie za ok.2000 m po prawej stronie znajduje się Hotel "SilVia".

Dojazd od strony Gliwic.
Chcąc dojechać do Hotelu "SilVia" od strony Gliwic jedziemy w kierunku Kędzierzyn-Koźle , Racibórz ( droga 408) 8 km od centrum Gliwic na granicy administracyjnej Gliwic i Sośnicowic znajduje się po lewej stronie Hotel "SilVia".
 

Zobacz także

 

Zobacz także

 

Podobne noclegi

Mieszkanie dla firm i turystów
Mieszkanie dla firm i turystów
Rybnik (~23.6 km)
Hotel Silvia
Hotel Silvia
Zabrze (~16.9 km)
Wimar
Wimar
Zabrze (~22 km)
Kompleks Noclegowy Masz Gliwice
Kompleks Noclegowy Masz Gliwice
Gliwice (~12.9 km)
 
Hotel Silvia
 
Reklama
 
Mapa noclegów
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Skorzystaj z naszej mapy i wyświetl wszystkie noclegi w wybranym obszarze
 
 
Hotele w miastach » Warszawa » Kraków » Wrocław » Gdańsk » Poznań » Zakopane » Kołobrzeg » wszystkie noclegi
Kurorty zimowe » Zakopane » Szczyrk » Szklarska Poręba » Karpacz » Wisła » Szczyrk » Krynica-Zdrój » Szczawnica
Kurorty letnie » Międzyzdroje » Kołobrzeg » Ustka » Hel » Łeba » Rewal » Władysławowo » Mielno
Rankingi » Najlepiej oceniane » Najpopularniejsze » Ostatnio dodane » Zniżki » Polecane noclegi » Oferty specjalne » Na skróty
Hotelisko.pl » O nas » Reklama » Regulamin » Kontakt » Mapa strony » Dodaj obiekt
Linki » Restauracje » Sylwester » Meble biurowe » Hotel Pisz » Szczyrk noclegi » Nocleg Zakopane » Partnerzy 1 » Partnerzy 2
© 2008-2012 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl. Polecamy noclegi Szklarska Poręba i hotel Karpacz.