Atrakcje turystyczne Rogowo

Wyniki 1 - 10 spośród 69 znalezionych
Atrakcje turystyczne w Rogowie
Jezioro Resko Przymorskie dawniej było zatoką morską, a obecnie jezioro oddzielone jest od morza mierzeją o szerokości około trzystu metrów.
(~3.3 km)
 
Port w Dźwirzynie jest portem bardzo nowoczesnym. Wybudowany został na Kanale Resko. Kanał ów rozpoczyna się od Jeziora Resko Przymorskie.
Dźwirzyno (~4.5 km)
 
Port Dźwirzyno mieści się na powierzchni trzech hektarów. Port otoczony jest lasami, dzięki którym wpływ wiatru nie jest aż tak silny. W okolicach portu wieją wiatry zachodnie oraz północne.
Dźwirzyno (~4.5 km)
 
Dźwirzyno położone jest nad brzegiem północno-wschodnim jeziora. Resko Przymorskie oddziela od Bałtyku wąski pas mierzei, który został nadbudowany przez przybrzeżny wydmowy pas. Pas mierzei ma szerokość od 300 metrów do 1 kilometra.
Dźwirzyno (~4.6 km)
 
 
Jest to miejsce idealne nie tylko dla najmłodszych, choć z pewnością właśnie im sprawi najwięcej radości. Również rodzice znajdą jednak tam atrakcje dla siebie. Pobyt w tym miejscu jest doskonałą alternatywą...
Dźwirzyno (~5.2 km)
 
Plaża w Dźwirzynie jest plażą piaszczystą, bardzo szeroką i wyjątkowo zadbaną. Ponadto bardzo czysta woda w tym miejscu polskiego wybrzeża sprawia, że kąpiele morskie są niezwykle...
Dźwirzyno (~5.9 km)
 
Projekt świątyni został przygotowany przez architekta inż. Rafała Kostrzewę. Rzucająca się w oczy ażurowa wieża kościoła unosząca obecnie dwa dzwony powstała dopiero w roku 1999.
Dźwirzyno (~6 km)
 
Na plażę strzeżoną w Dźwirzynie możemy wejść od strony ulicy Sawickiej oraz Leśnej. Między Dźwirzynem a Grzybowem znajduje się także plaża dla nudystów.
Dźwirzyno (~6 km)
 
 
W Dźwirzynie niedaleko Portu Rybackiego oraz Ośrodka Ania, na ulicy Wyzwolenia znajduje się Wesołe Miasteczko, które z całą pewnością przypadnie do gustu najmłodszym...
Dźwirzyno (~6.2 km)
 
W Dźwirzynie na ulicy Wyzwolenia (naprzeciwko Hotelu Senator) możemy nauczyć się jeździć na koniach. Organizowane są również różne wycieczki...
Dźwirzyno (~6.2 km)
 
Atrakcje turystyczne Rogowo
Wyniki 1 - 10 spośród 69 znalezionych: Atrakcje turystyczne w Rogowie

Podziel się

Atrakcje turystyczne Rogowo
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2018 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail