Atrakcje turystyczne Pruszcz Gdański

Wyniki 1 - 10 spośród 77 znalezionych
Atrakcje turystyczne w Pruszczu Gdańskim
Hotel dysponuje 110 pokojami, łącznie 193 miejsca noclegowe. Wśród nich znajdują się pokoje jedno- i dwuosobowe jak również dwa luksusowe apartamenty. W hotelu mieszczą się 4 sale konferencyjne umożliwiające organizowanie szkoleń...
Gdańsk (~11.7 km)
 
Siedzibą muzeum jest zabytkowy gmach dawnego franciszkańskiego klasztoru z okresu późnego gotyku, który już od drugiej połowy XIX wieku był wykorzystywany na cele wystawiennicze.
Gdańsk (~11.7 km)
 
Budynek teatru jest uważany za jedno z największych dzieł architektonicznych powstałych na przestrzeni ostatnich lat, inspirowany teatrem elżbietańskim.
Gdańsk (~11.9 km)
 
W hotelu znajdują się komfortowe, dwuosobowe pokoje o powierzchni 19 m kw, wyposażone m.in. w sejf, lodówkę, telewizor LED, panel dotykowy, bezpłatny dostęp do sieci i wiele innych udogodnień.
Gdańsk (~12 km)
 
 
Celem omawianego muzeum jest gromadzenie zbiorów, które dokumentują przede wszystkim pradzieje Polski północnej, a także kulturę materialną mieszkańców Pomorza Gdańskiego i samego miasta Gdańska...
Gdańsk (~12.2 km)
 
26 listopada 2008 roku Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przemianował Muzeum Westerplatte w Gdańsku na omawiane Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Wówczas określono również zakres działań nowej instytucji...
Gdańsk (~12.2 km)
 
W hotelu znajduje się 96 pokoi przeznaczonych dla 181 gości, w tym 7 luksusowych apartamentów. Dodatkowo w hotelu mieszczą się cztery sale konferencyjne o wysokim standardzie. Dzięki możliwości połączenia są w stanie pomieścić około 200 osób.
Gdańsk (~12.2 km)
 
Święto Trzech Króli jest jednym a najstarszych świąt ustanowionych przez Kościół, zamykających cykl obchodów Świąt Bożego Narodzenia. Wstęp na przedstawienie opisujące przebycie do Betlejem Mędrców ze Wschodu jest bezpłatny.
Gdańsk (~12.2 km)
 
 
Muzeum gromadzi i zabezpiecza wszelkie zabytki, które mają zatem związek z żeglugą, okrętownictwem, rybołówstwem, szkutnictwem. Ponadto upowszechnia wiedzę o tych dziedzinach i o całej morskiej gospodarce i historii Polski.
Gdańsk (~12.3 km)
 
Głównym zadaniem festiwalu jest przybliżenie mieszkańcom miasta gdańskich pianistów i ich niezwykłej twórczości. Wykonawcami będą studenci, absolwenci i wykładowcy oraz nauczyciele gdańskich uczeln...
Gdańsk (~13 km)
 
Atrakcje turystyczne Pruszcz Gdański
Wyniki 1 - 10 spośród 77 znalezionych: Atrakcje turystyczne w Pruszczu Gdańskim

Podziel się

Atrakcje turystyczne Pruszcz Gdański
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2019 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail