Atrakcje turystyczne Ostróda

Wyniki 1 - 10 spośród 50 znalezionych
Atrakcje turystyczne w Ostródzie
Pomimo tego, że Białe Koszary budowane były w pośpiechu i tak uchodziły swego czasu za jedne z najładniejszych na terenie Niemiec.
Ostróda
 
Po parku możemy poruszać się wieloma zadbanymi ścieżkami, możemy także usiąść i odpocząć na jednej z wielu bardzo wygodnych, stylowych ławeczek.
Ostróda
 
Dalej mamy pseudobarokową kamienicę z początku XX wieku, pseudoklasycystyczną kamienicę z końca XIX wieku, kamienice secesyjne...
Ostróda
 
Z racji tego, że był on Żydem musiał niestety opuścić swoją willę i w roku 1935 wyjechać do Ameryki Południowej z powodu represji antyżydowskich.
Ostróda
 
 
Na chwilę obecną teren, na którym stoi wieża jest terenem prywatnym, zatem nie można do wieży podejść, ale i tak warto ją obejrzeć z nieco dalszej odległości.
Ostróda
 
Zaraz po sekularyzacji państwa krzyżackiego, a tym samym po powstaniu Prus Książęcych w roku 1525 gotycki kościół parafialny, który w tej chwili jest kościołem rzymskokatolickim pod wezwaniem św. Dominika Savio...
Ostróda
 
Pomnik Papieża Polaka jest w całości wykonany z brązu. Projekt tego pomnika został wykonany w pracowni AB-Art w Krakowie.
Ostróda
 
Dąb pamięci Lecha Kaczyńskiego posadzono, aby uhonorować pamięć Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Lecha Kaczyńskiego...
Ostróda
 
 
Pomnik ten jest głazem narzutowym, posiada także tablicę pamiątkową. Pomnik-głaz został odsłonięty uroczyście dokładnie w 60. rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej.
Ostróda
 
Jest to kościół neogotycki, murowany. Kamień węgielny pod budowę kościoła został poświęcony dokładnie 28 sierpnia 1856 roku, zaś poświęcenie wybudowanej już świątyni miało miejsce 20 grudnia 1857 roku.
Ostróda
 
Atrakcje turystyczne Ostróda
Wyniki 1 - 10 spośród 50 znalezionych: Atrakcje turystyczne w Ostródzie

Podziel się

Atrakcje turystyczne Ostróda
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2021 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail