Atrakcje turystyczne Kraków

Wyniki 1 - 10 spośród 22 znalezionych
Atrakcje turystyczne w Krakowie
Muzeum to będące narodową instytucją kultury do wspomnianego roku 2007 było placówką o nazwie Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha istniejącą od 1994 roku.
Kraków
 
Zespoły mają możliwość otrzymania nagrania ze swojego występu, a także zaprezentowania swoich utworów w radiu Pryzmat. Występujący na scenie 9 stycznia zespół „CRODHEN”...
Kraków
 
Zamek Królewski na Wawelu działa na podstawie statusu, który został nadany przez Ministra Kultury w 2000 roku i jest on muzeum posiadającym charakter rezydencji historycznej.
Kraków
 
O założeniu muzeum etnograficznego myślano już w 1902 roku i miało to związek z wystawą dotyczącą sztuki ludowej. Wystawa ta została zorganizowana dzięki zbiorom Seweryna Udzieli.
Kraków
 
 
Zgodnie ze statutem nadanym muzeum jest ono miejską instytucją kultury, która jest wyodrębniona pod względem ekonomiczno-finansowym oraz prawnym. Organizatorem muzeum jest Gmina Miejska Kraków.
Kraków
 
Na samym początku muzeum miało siedzibę w Bibliotece Jagiellońskiej. Obecna siedziba w budynku przy ulicy Senackiej została przeniesiona tu w roku 1967.
Kraków
 
Omawiane tematy będą dotykały wyzwań stojących przed nauczycielami szkół w XXI wieku takich jak nowe technologie, kształcenie zawodowe w ścisłej współpracy z pracodawcami, współczesny rynek pracy, różnice pokoleniowe, coaching dla uczniów...
Kraków (~1.4 km)
 
Jest to placówka posiadająca niezwykle bogate zbiory dzieł sztuki nie tylko polskiej czy europejskiej, ale również pozaeuropejskiej.
Kraków (~1.7 km)
 
 
Muzeum od samego początku swojej działalności dbało o kultywowanie tradycji lokalnych takich jak szopki krakowskie, Lajkonik i bractwo kurkowe, ale pierwsza stała wystawa została urządzona dopiero w 1952 roku.
Kraków (~1.8 km)
 
Goście mają do dyspozycji Centrum Wellness z siłownią, grotą solno-jodową, łaźnią parową, dwoma basenami oraz sauną. Hotel zajmuję się również organizacją przyjęć i imprez okolicznościowych.
Kraków (~1.8 km)
 
Atrakcje turystyczne Kraków
Wyniki 1 - 10 spośród 22 znalezionych: Atrakcje turystyczne w Krakowie

Podziel się

Atrakcje turystyczne Kraków
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2021 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail