Atrakcje turystyczne Koszalin

Wyniki 1 - 10 spośród 28 znalezionych
Atrakcje turystyczne w Koszalinie
W ten sposób zaistniało Heimatmuseum, któremu w roku 1914 przyznane zostały pomieszczenia w ówczesnym Domu Miejskim, zaś w roku 1929 Heimatmuseum przeniosło się do budynku przy ulicy Gdańskiej - jest to obecna ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego 53.
Koszalin
 
Średnia głębokość jeziora to około 1,4 metra, zaś maksymalna wynosi prawie 4 metry. Jego kształt jest nieregularny (jezioro rozszerza się w stronę wschodnią). Do Jeziora Jamno wpływają takie rzeki jak Unieść...
Mielno (~13.2 km)
 
Obecnie w parku możemy obejrzeć między innymi całą alejkę buków, które są ze sobą splątane konarami. Drzewa te w obwodzie sięgają do 300 centymetrów.
Mielno (~13.7 km)
 
Wspaniałym przykładem takiego właśnie budynku jest szachulcowy pensjonat mieszczący się przy ulicy Chrobrego 20. Wybudowano go początkiem XX wieku, a zatem jest jednym z najstarszych budynków w Mielnie.
Mielno (~13.8 km)
 
 
Poza trzema trasami o różnych stopniach trudności, w parku przygotowana została także specjalna Trasa Szkoleniowa. Znajdują się tam trzy atrakcje treningowe. Najwyższy punkt na tej trasie znajduje się na wysokości 1,5 metra.
Mielno (~13.8 km)
 
Willa została wzniesiona na przełomie XIX/XX wieku, która obecnie jest jednym z najstarszych budynków w tej nadmorskiej wsi. Jest ona niezwykle oryginalna i charakterystyczna, dlatego nie sposób jej nie zauważyć.
Mielno (~13.8 km)
 
Ciekawostką jest, że pomnik jelenia dość często jest niszczony. I tak przykładowo końcem lat 90. jelonek został porozbijany na części, oczywiście szybko go naprawiono.
Mielno (~13.8 km)
 
Samolot wojskowy, którym lecieli lotnicy rozbił się niedaleko miejsca, w którym stoi pomnik upamiętniający ich i to straszne wydarzenie.
Mielno (~13.8 km)
 
 
Pomnik jest wykonany z brązu. Ustawiono go na niedużych rozmiarów betonowym cokole, który mieści się w środku miejskiego kwietnika.
Mielno (~14 km)
 
W tym niewielkim oceanarium możemy obejrzeć liczne gatunki ryb, ale też inne wodne zwierzęta oraz rośliny. Szczególnym zainteresowaniem wśród turystów cieszą się drapieżne piranie, rekiny...
Mielno (~14 km)
 
Atrakcje turystyczne Koszalin
Wyniki 1 - 10 spośród 28 znalezionych: Atrakcje turystyczne w Koszalinie

Podziel się

Atrakcje turystyczne Koszalin
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2019 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail