Atrakcje turystyczne Jelcz-Laskowice

Wyniki 1 - 10 spośród 16 znalezionych
Atrakcje turystyczne w Jelczu-Laskowicach
24 lutego 2016 roku w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kultury wystąpią kubańscy tancerze ze słynnej grupy Pasión de Buena Vista.
Wrocław (~24.2 km)
 
W roku 1924 na zamku zostało założone Muzeum Miejskie, ale w roku 1945 obiekt został mocno uszkodzony i dopiero w 1952 roku otwarte zostało obecne muzeum. W latach 1966-1990 prowadzona była odbudowa zamku...
Brzeg (~25.5 km)
 
W bogatych zbiorach muzealnych znajdują się przede wszystkim dzieła rzeźby i malarstwa, gdzie szczególnie uwzględniona jest sztuka Śląska.
Wrocław (~26.3 km)
 
Placówka ma siedzibę w budynkach zespołu pobernardyńskiego. Utworzenie Muzeum Architektury planowano już w latach 50. ubiegłego wieku, ale mogło ono zaistnieć dopiero we wspomnianym roku 1965...
Wrocław (~26.6 km)
 
 
8 kwietnia 2016 roku o godzinie 19.00 w Galerii Awangarda BWA przy ulicy Wita Stwosza 32 we Wrocławiu oraz w Galerii „SiC! BWA” mieszczącej się przy Placu Kościuszki 9/10 odbędzie się otwarcie wystawy prac Krystiana Trutha Czaplickiego za
Wrocław (~27 km)
 
W hotelu znajduje się 107 pokoi podzielonych według standardu na jedno-, dwuosobowe, a także pokoje rodzinne i studio, które podzielone są na dwa pokoje dwuosobowe, mogące służyć za gabinet do pracy.
Wrocław (~27 km)
 
Sztuka jest metafizyczną bajką o Steve’ie Jobsie i Beatlesach. W rolę członków grupy The Beatles wcielą się same kobiety.
Wrocław (~27.1 km)
 
W hotelu znajduje się 57 jedno- i dwuosobowych pokoi, w tym różnego rodzaju apartamenty przeznaczone łącznie dla 103 osób. Każdy pokój wyposażony jest w mini barek i dostęp do Internetu.
Wrocław (~27.1 km)
 
 
W hotelu znajduje się 107 pokoi, w tym 7 apartamentów. Każdy z nich jest klimatyzowany i wyposażony w telefon, telewizor, a także bezpłatny dostęp do Internetu. W każdym pokoju znajduje się łazienka z kabiną prysznicową.
Wrocław (~27.1 km)
 
Wspomniana siedziba muzeum zwana jest także pałacem Spatgenów bądź też zamkiem królów pruskich. Cały zespół pałacowy był rezydencją pruskich królów (z dynastii Hohenzollernów) od XVIII do XX wieku.
Wrocław (~27.2 km)
 
Atrakcje turystyczne Jelcz-Laskowice
Wyniki 1 - 10 spośród 16 znalezionych: Atrakcje turystyczne w Jelczu-Laskowicach

Podziel się

Atrakcje turystyczne Jelcz-Laskowice
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2020 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail