Atrakcje turystyczne Gdańsk

Wyniki 1 - 10 spośród 90 znalezionych
Atrakcje turystyczne w Gdańsku
Głównym zadaniem festiwalu jest przybliżenie mieszkańcom miasta gdańskich pianistów i ich niezwykłej twórczości. Wykonawcami będą studenci, absolwenci i wykładowcy oraz nauczyciele gdańskich uczeln...
Gdańsk
 
W hotelu znajdują się sale konferencyjne rozmieszczone na trzech piętrach, mogące pomieścić 200 osób, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, pozwalające na organizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych.
Gdańsk (~1.3 km)
 
26 listopada 2008 roku Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przemianował Muzeum Westerplatte w Gdańsku na omawiane Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Wówczas określono również zakres działań nowej instytucji...
Gdańsk (~1.3 km)
 
2 kwietnia 2016 roku w Klubie B90 w Gdańsku, w ramach europejskiej trasy koncertowej „What Should Not Be Unearthed Part II - Tour 2016", wystąpi brutal/technical death metalowy zespół NILE.
Gdańsk (~1.3 km)
 
 
9 kwietnia 2016 roku o godzinie 20.00, w Klubie B90 w Gdańsku, odbędzie się koncert Tomka Lipińskiego, założyciela Brygady Kryzys i Tiltu. Podczas koncertu zaprezentowany zostanie najnowszy materiał muzyka pod tytułem „To, czego pragniesz”
Gdańsk (~1.3 km)
 
Budynek teatru jest uważany za jedno z największych dzieł architektonicznych powstałych na przestrzeni ostatnich lat, inspirowany teatrem elżbietańskim.
Gdańsk (~1.4 km)
 
Święto Trzech Króli jest jednym a najstarszych świąt ustanowionych przez Kościół, zamykających cykl obchodów Świąt Bożego Narodzenia. Wstęp na przedstawienie opisujące przebycie do Betlejem Mędrców ze Wschodu jest bezpłatny.
Gdańsk (~1.5 km)
 
Siedzibą muzeum jest zabytkowy gmach dawnego franciszkańskiego klasztoru z okresu późnego gotyku, który już od drugiej połowy XIX wieku był wykorzystywany na cele wystawiennicze.
Gdańsk (~1.6 km)
 
 
Celem omawianego muzeum jest gromadzenie zbiorów, które dokumentują przede wszystkim pradzieje Polski północnej, a także kulturę materialną mieszkańców Pomorza Gdańskiego i samego miasta Gdańska...
Gdańsk (~1.8 km)
 
Muzeum gromadzi i zabezpiecza wszelkie zabytki, które mają zatem związek z żeglugą, okrętownictwem, rybołówstwem, szkutnictwem. Ponadto upowszechnia wiedzę o tych dziedzinach i o całej morskiej gospodarce i historii Polski.
Gdańsk (~1.8 km)
 
Atrakcje turystyczne Gdańsk
Wyniki 1 - 10 spośród 90 znalezionych: Atrakcje turystyczne w Gdańsku

Podziel się

Atrakcje turystyczne Gdańsk
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2019 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail