Atrakcje turystyczne Gdańsk

Wyniki 11 - 20 spośród 90 znalezionych
Atrakcje turystyczne w Gdańsku
W hotelu znajdują się komfortowe, dwuosobowe pokoje o powierzchni 19 m kw, wyposażone m.in. w sejf, lodówkę, telewizor LED, panel dotykowy, bezpłatny dostęp do sieci i wiele innych udogodnień.
Gdańsk (~1.9 km)
 
W hotelu znajduje się 96 pokoi przeznaczonych dla 181 gości, w tym 7 luksusowych apartamentów. Dodatkowo w hotelu mieszczą się cztery sale konferencyjne o wysokim standardzie. Dzięki możliwości połączenia są w stanie pomieścić około 200 osób.
Gdańsk (~1.9 km)
 
Hotel dysponuje 110 pokojami, łącznie 193 miejsca noclegowe. Wśród nich znajdują się pokoje jedno- i dwuosobowe jak również dwa luksusowe apartamenty. W hotelu mieszczą się 4 sale konferencyjne umożliwiające organizowanie szkoleń...
Gdańsk (~1.9 km)
 
Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie przeboje jak m.in. „Imagine”, „Georgia on my mind”, „Natural woman”, ”Que sera sera”, „W moim magicznym domu”, oraz wiele innych.
Gdańsk (~4 km)
 
 
Autorka fotografii zajmuje się również grafiką i fotografią mody. Ponadto projektuje strony internetowe, tworzy projekty przeznaczone do druku...
Gdańsk (~5.1 km)
 
Od owej strzelnicy wzięło swoją nazwę pobliskie Wzgórze Strzeleckie. Na wzgórzu tym Bractwo Strzeleckie w latach 1910-1911 stworzyło 150-metrowy rów strzelecki...
Sopot (~5.7 km)
 
Do roku 2000 muzeum istniało pod nazwą Muzeum Historii Miasta Gdańska. Placówka ta gromadzi oraz udostępnia zbiory, które dokumentują historię Gdańska od czasów średniowiecza do XX wieku.
Gdańsk (~7.5 km)
 
W niedalekiej odległości od hotelu zlokalizowana jest plaża, kąpielisko i miejscowe ZOO (oddalone zaledwie o 1,5 km od obiektu). Hotel dysponuje pokojami jedno-, dwu- i trzyosobowymi z dostępem do Wi-Fi. Na terenie hotelu znajdują się dwie sale konfe
Gdańsk (~9.4 km)
 
 
Pałac od początku istnienia był ważnym centrum spotkań o charakterze kulturalnym. W roku 1863 posiadłość została nabyta przez von Koltzenburga. Później stała się kolejno własnością Starenowa, Rosenheima, Richarda Fischera.
Sopot (~10.7 km)
 
W czasie międzywojnia sopocki tor należał do jednej z większych atrakcji miasta. Wówczas Sopot znajdował się jeszcze na obszarze Wolnego Miasta Gdańska. Tor był popularny na skalę europejską, ponieważ miały tu miejsce międzynarodowe zawody hippiczne.
Sopot (~10.8 km)
 
Atrakcje turystyczne Gdańsk
Wyniki 11 - 20 spośród 90 znalezionych: Atrakcje turystyczne w Gdańsku

Podziel się

Atrakcje turystyczne Gdańsk
Bądź na bieżąco
Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
E-mail  
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2019 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail