Park Linowy Orla Perć w Brennej

Park Linowy Orla Perć mieszczący się w Brennej niedaleko miejscowości Wisła jest wspaniałym miejscem zarówno dla małych dzieci (od 3 roku życia), dla młodzieży i dorosłych - dla każdego, kto ma ochotę spędzić wypoczynek w sposób bardzo aktywny. Park proponuje kilka tras zlokalizowanych na różnych wysokościach, a każda trasa prezentuje różny stopień trudności. Liczne, niesamowite przeszkody zawieszone są na drewnianych słupach o wysokości 18 metrów. Znajdziemy tam między innymi kładki, latające belki, ściankę wspinaczkową, deskorolkę, łódkę, siatkę do skoku Tarzana i wiele innych. Każda z tras dodatkowo oferuje zjazdy po specjalnej linie na rolkach. Natomiast dla sympatyków wspinaczek Park przygotował tak zwaną Orlą Basztę. Można wejść na nią po chwytach oraz stopniach wspinaczkowych na wysokość 15 metrów.

Park Linowy przygotował także bogatą ofertę dla grup zorganizowanych taką jak paintball, off-road, zabawy integracyjne oraz konkurencje strzeleckie (tutaj do wyboru mamy łucznictwo, broń pneumatyczną, proce sportowe)

Nad bezpieczeństwem naszej zabawy w Parku czuwają wykwalifikowani instruktorzy sportu i rekreacji z wieloletnim doświadczeniem cały czas stojący w pogotowiu i bardzo chętni do udzielania wsparcia i pomocy podczas tej wyśmienitej, podnoszącej adrenalinę zabawy. Do dyspozycji gości jest atestowany sprzęt asekuracyjny.

Opracowanie jest prawem chronione - kopiowanie i przetwarzanie jest zabronione.

Komentarze

Zobacz także

Inne atrakcje turystyczne w okolicy

Zobacz także

Zobacz także hotele z rezerwacją online

Podziel się

Park Linowy Orla Perć w Brennej
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2020 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail