Stadnina koni

Niedaleko Mikołajek znajduje się kilka ciekawych miejsc, którymi z pewnością zainteresują się wszyscy amatorzy jazdy konnej.

Pierwsze takie miejsce to stadnina koni we wsi Zełwągi znajdującej się zaledwie około 6 kilometrów na zachód od Mikołajek. Stadnina mieści się przy ulicy Zełwągi 87. Prowadzone są tam zajęcia z jazdy konnej zarówno dla dzieci i dorosłych, dla początkujących. Stadnina organizuje obozy jeździeckie, a ponadto rajdy konne dla zaawansowanych. Są to rajdy jedno bądź kilkudniowe. Ciekawą propozycją są przejażdżki bryczką.

Możemy skorzystać również z propozycji gościńca znajdującego się we wsi Nowy Probark, na ulicy Nowy Probark 11. Gościniec proponuje naukę jazdy konnej nie tylko na swoim terenie, ale również na okolicznych jeździeckich szlakach.

Chyba najbardziej ciekawą propozycją jest stadnina koni w miejscowości Gałkowo, która znajduje się około 19 kilometrów na południowy zachód od Mikołajek. Całym zespołem stadniny kieruje Krzysztof Ferenstein, który jest byłym mistrzem Polski i menadżerem kadry narodowej seniorów w skokach. W stadninie prowadzone są nie tylko zajęcia z jazdy konnej dla każdej grupy wiekowej, ponieważ odbywają się tam również treningi sportowe osób, które przygotowują się do zawodów jeździeckich. Ciekawą ofertą są przejażdżki dla najmłodszych na kucykach, przejażdżki bryczką, kuligi oraz jedno bądź kilkudniowe rajdy konne. Stadnina ponad to organizuje obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży oraz zawody o nazwie Gałkowo Cup.

Opracowanie jest prawem chronione - kopiowanie i przetwarzanie jest zabronione.

Komentarze

Zobacz także

Inne atrakcje turystyczne w okolicy

Zobacz także

Zobacz także hotele z rezerwacją online

Podziel się

Stadnina Koni koło Mikołajek
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2020 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail