Plaże Łeba - plaża A, B, C

Plaże w Łebie są zupełnie wyjątkowe. Cechują się przede wszystkim tym, że są to plaże bardzo płaskie i niezwykle szerokie. Zaś piasek, który się tam znajduje jest naprawdę czysty i miękki. Plaże w Łebie osłonięte są lasem sosnowym, zatem opuszczając miasto wchodzimy w las i mamy kontakt z naturą w najczystszej postaci. Przy każdym wejściu na plażę mamy wypożyczalnie sprzętów plażowych, więc nie musimy dźwigać własnego ekwipunku, jeśli mieszkamy daleko od plaży. Są tam również bardzo dobrze utrzymane toalety, a także wiele punków gastronomicznych, gdybyśmy mieli ochotę na pyszne jedzenie podczas opalania. Natomiast już na samej plaży możemy również skorzystać z wielu atrakcji jak przykładowo przejażdżka "Bananem", skuterem wodnym, turnieje piłki plażowej i różne zjeżdżalnie wodne i inne zabawy zorganizowane specjalnie dla maluchów. Dla nieco bardziej odważnych jest też możliwość skoku na Bungee.

Plaże w Łebie są równie atrakcyjne wieczorami. Można właśnie tam wybrać się na romantyczny spacer brzegiem morza i podziwiać piękno zachodzącego słońca. W Łebie mamy do wyboru tak naprawę trzy plaże – każda jest przedłużeniem następnej, ale nieco różnią się one od siebie. Otóż, najbardziej popularna Plaża A jest plażą strzeżoną. Ma bardzo dogodne położenie, łatwo na nią trafić jeśli udamy się ulicą Wojska Polskiego bądź też ulicą Sosnową. Warto przejść się właśnie ulicą Sosnową, bowiem tam na skarpie znajduje się ponad stuletni zamek – hotel Neptun. To na tej plaży można zaszaleć na wyżej wspomnianych skuterach wodnych czy na "Bananie". Jeśli zaś nie mamy lęku wysokości możemy polatać na spadochronie, który jest ciągnięty przez specjalną motorówkę.

Jeśli jednak nie mamy ochoty na wszystkie te rozrywki, możemy udać się na Plażę C. Jest to plaża niestrzeżona i nie ma tam niemal żadnych atrakcji typu skutery czy spadochrony, ale jest to tak naprawdę duży plus. Plaża ta bowiem jest mało uczęszczana, zatem jest to jak najbardziej odpowiednie miejsce dla ludzi wolących samotność i ciszę. I ostatnia Plaża B, strzeżona podobnie jak Plaża A znajduje się poza ścisłym centrum Łeby. Przed samą plażą jest duży parking, zatem wysiadając z samochodu dosłownie wchodzimy bezpośrednio na plażę. Jeśli jednak mamy ochotę dojść tam na nogach musimy udać się tam ulicą Turystyczną. To właśnie na tej plaży znajduje się całe mnóstwo atrakcji dla najmłodszych jak wspomniane zjeżdżalnie czy nawet plac zabaw.

Opracowanie jest prawem chronione - kopiowanie i przetwarzanie jest zabronione.

Komentarze

Zobacz także

Inne atrakcje turystyczne w okolicy

Hotel Neptun
Hotel Neptun
Łeba (~0.1 km)
Chata przed hotelem Neptun
Chata przed hotelem Neptun
Łeba (~0.1 km)
Falochron i krzyż nawigacyjny
Falochron i krzyż nawigacyjny
Łeba (~0.8 km)
Muzeum motyli
Muzeum motyli
Łeba (~0.8 km)
Mini Zoo
Mini Zoo
Łeba (~0.8 km)
Ogród ornitologiczny
Ogród ornitologiczny
Łeba (~0.8 km)
Port jachtowy Marina
Port jachtowy Marina
Łeba (~0.9 km)
Park Jana Pawła II
Park Jana Pawła II
Łeba (~0.9 km)
Figura Srebrnego Pomuchla i Festiwal Pomuchla
Figura Srebrnego Pomuchla i Festiwal Pomuchla
Łeba (~0.9 km)

Zobacz także

Zobacz także hotele z rezerwacją online

Podziel się

Plaże A, B, C
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2021 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail