Hotel St. Bruno****

Hotel St. Bruno**** jest eleganckim hotelem położonym w Giżycku, pośrodku malowniczej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, w otoczeniu Parku Rogera Goemaer`a. Hotel oferuje możliwość spędzenia czasu w komfortowym Medi.SPA dysponującym profesjonalnymi gabinetami zabiegowymi wyposażonymi w najbardziej nowoczesne sprzęty służące między innymi do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Można tam znaleźć sprzęt do fototerapii, laseroterapii, do diagnostyki skóry Antera 3D, urządzenia do walki z cellulitem i wiele innych!

Konferencje

W hotelu można organizować spotkania biznesowe na najwyższym poziomie zarówno duże konferencje czy szkolenia, jak i bardziej kameralne spotkania. Obiekt oferuje sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić około 300 osób. Do dyspozycji Gości oddany jest także dziedziniec hotelu, gdzie organizować można występy artystyczne i inne tego rodzaju eventy.

Restauracja La Bibliotheque

Restaurację w hotelu prowadzi jeden z najbardziej uznanych szefów kuchni, Grzegorz Labuda. Można tutaj zjeść prawdziwie wykwintne dania, które są wyjątkowym połączeniem tradycyjnej polskiej kuchni z nowoczesnymi światowymi trendami. Dodatkowo w hotelowych piwnicach mieści się winiarnia z ogromnym wyborem win pochodzących z różnych części świata. Zaraz przy winiarni zlokalizowany jest klub nocny.

Warto pamiętać o tym, iż hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto Hotel St. Bruno**** jest miejscem przyjaznym zwierzętom.

Opracowanie jest prawem chronione - kopiowanie i przetwarzanie jest zabronione.

Komentarze

Zobacz także

Inne atrakcje turystyczne w okolicy

Zobacz także

Zobacz także hotele z rezerwacją online

Podziel się

Hotel St. Bruno****
Dane kontaktowe
Nazwa
Hotel St. Bruno****
Adres:
11-500 Giżycko
Św. Brunona 1
Telefon(y):
+ 48 87 732 65 00
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2021 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail