Robert`s Port SPA

Hotel Robert`s Port mieszczący się w cichej i spokojnej okolicy, nad brzegiem Jeziora Tałty, niespełna pięć kilometrów od miejscowości Mikołajki jest czterogwiazdkowym resortem SPA. Hotel znajduje się w otulinie malowniczego Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Ze względu na położenie nad brzegiem jeziora oferuje Gościom swoją prywatną plażę.

Część pokoi hotelowych urządzono specjalnie z myślą o osobach niepełnosprawnych. Zarówno z pokoi jak i apartamentów roztaczają się malownicze widoki – z części nich na Puszczę Piską, z innych na jezioro i inne niezwykłe typowe elementy mazurskiego krajobrazu. Robert`s Port SPA posiada bardzo bogatą ofertę zabiegów z zakresu Spa, które odbywają się w siedmiu nowoczesnych i doskonale wyposażonych gabinetach.

Robert`s Port SPA jest miejscem bardzo przyjaznym dla rodzin z dziećmi, które mogą skorzystać z licznych atrakcji jak między innymi Klub Malucha o łącznej powierzchni 60 mkw. z pokojem kinowym, małpim gajem, licznymi grami i zabawkami, basenami z piłeczkami. Dodatkowo na zewnątrz zaadaptowany jest teren zielony do zabaw najmłodszych. Hotel zapewnia osobną kartę menu dla dzieci, nietłukącą zastawę, na życzenie rodziców zabezpieczenia do kontaktów, podgrzewacz do butelek i wiele innych udogodnień.

Hotel dysponuje również dwiema stylowymi restauracjami, które utrzymane są w klimacie mazurskim, a także centrum konferencyjnym dla Gości biznesowych. Oferuje trzy wielofunkcyjne sale konferencyjne, które mogą pomieścić od 90 do 200 osób.

Opracowanie jest prawem chronione - kopiowanie i przetwarzanie jest zabronione.

Komentarze

Zobacz także

Inne atrakcje turystyczne w okolicy

Zobacz także

Zobacz także hotele z rezerwacją online

Podziel się

Robert`s Port SPA
Dane kontaktowe
Nazwa
Hotel Robert`s Port
Adres:
11-730 Mikołajki
Stare Sady 4
Telefon(y):
+48 87 429 84 00
  home
  wstecz
  drukuj
Hotelisko.pl
> O nas
> Reklama
> Regulamin
> Kontakt
> Mapa strony
> Dodaj nocleg
Hotele w miastach
> Warszawa
> Kraków
> Wrocław
> Gdańsk
> Poznań
> Zakopane
Kurorty letnie
> Międzyzdroje
> Kołobrzeg
> Ustka
> Hel
> Łeba
> Rewal
© 2008 - 2020 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl.
  • Bądź na bieżąco
    Najlepsze oferty noclegowe i informacje o konkursach prosto na e-mail. Zapisz się do newslettera!
    E-mail